<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

30.05.2013

Черкаські школярі побачили як працює «Азот»

В рамках співпраці ПАТ «АЗОТ» зі школами міста, 30 травня було організовано екскурсію територією підприємства для школярів 10-Ф класу черкаської школи № 21.


На центральному пункті управління цеху А-5 з виробництва аміаку

Діти з подивом дізналися, що мандрувати їм від цеху до цеху доведеться на автобусі, оскільки територія найбільшого в області підприємства становить більш ніж 500 га. Школярі об’їхали підприємство та побували в цеху А-5 з виробництва аміаку, де ознайомилися з роботою сучасної розподільчої системи, завдяки якій контролюються всі процеси виробництва, а дані про них виводяться на монітори центрального пульту управління. 

– Ми дуже вражені побаченим, – зізнається одна із учасниць екскурсії Вікторія Тараненко. – Ніколи б не подумала, що «Азот» настільки велике і потужне виробництво, яким ми можемо пишатися. А ще радує, що в Черкасах буде де працювати молодим людям, таким випускникам як ми.


Возврат к списку