<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

10.05.2013

ПАТ «АЗОТ» взяв активну участь в святкуванні Дня Перемоги

Найчисельнішою та найяскравішою була колона працівників Черкаського «Азоту» на святковому параді 9 травня. Очолили ходу Голова Правління товариства Віталій Леонідович Скляров, його заступник Віктор Михайлович Олійниченко та помічник Валерій Олександрович Агеєв.Почесний Президент ПАТ «АЗОТ» Валентина Жуковська разом з представниками обласної та міської влади очолила святковий парад та виголосила промову перед черкасцями.Родзинкою цьогорічного святкування стало велике квіткове панно, яке прикрашало колону азотівців. Ідея його створення належить Валентині Жуковській. Оскільки в Черкасах ще не було подібних робіт, виготовлення каркасу для панно взялися робити працівники «Азоту», яким не звикати до нової чи складної роботи. Саму ж квіткову композицію робила студія «Дизайн». Кожна квіточка вставлялася в спеціальну просякнуту водою губку. Ця кропітка робота зайняла в майстрів цілу добу. Панно було покладене азотівцями до меморіалу на Пагорбі Слави та стало місце паломництва охочих сфотографуватися на пам’ять.

Після святкової ходи для черкасців була організована святкова програма біля ПК «Дружба народів». Для ветеранів виступав духовий оркестр під керівництвом Анатолія Рудниченка з музичною програмою «Улюблені мелодії фронтовиків», інструментальний ансамбль «Акварелі», солісти Світлана Білоконь та Олександр Деньга, хор ветеранів ПАТ «АЗОТ» та дитячі колективи міста.У черговий раз здивували та порадували глядачів артисти арт-шоу «Джайра», які підготували для ПАТ «АЗОТ» композицію на військову тематику. Коли «живі скульптури» закінчили свій виступ, глядачі супроводжували їх аплодисментами.

А ввечері всі охочі черкасці могли подивитися фільм «Небесний тихоход», що проектувався на місце колишнього панно Палацу. Фільми демонструвалися також напередодні Дня Перемоги 7 та 8 травня. Всі запрошені на концерт черкаські ветерани отримали подарунки, як і учасники святкового обіду влаштованого в Парку Перемоги 8 травня.

Наталія Бакалова, фото автора

Возврат к списку