<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

19.03.2012

Ветеран-азотівець виборов перше місце зі штовхання ядра

З перемогою приїхав із зимового ветеранського легкоатлетичного чемпіонату України, що проходив 3-4 березня в Києві, контролер охорони департаменту безпеки ПАТ «АЗОТ» Олег Омелянчук.


О.І.Омелянчук з дипломом переможця

Проводило цей чемпіонат Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Асоціацією ветеранів легкої атлетики України. До складу збірної Черкаської області входив і Олег Омелянчук. У штовханні ядра серед чоловіків вікової групи 45-49 років він виборов перше місце, принісши важливі очки для команди черкащан, яка також посіла перше місце в своїй групі.

У січні Олег Іванович Омелянчук відзначив 45-річний ювілей. Здобутками на спортивній ниві ветеран завдячує своїй давній любові до легкої атлетики та схвальному ставленню до здорового способу життя в колективі. Адже, за його словами, керівництво департаменту безпеки власним прикладом демонструє особовому складу необхідність щоденно бути в прекрасній фізичній формі.

– Охорона департаменту – це той підрозділ нашого підприємства, працівникам якого потрібно нести службу в будь-який час доби та за будь-яких умов, а для цього добра фізична форма просто необхідна, – зазначив переможець. – Я і в молодості займався легкою атлетикою, а тепер долучився до ветеранського спортивного руху і пропоную всім, хто захоплюється бігом, стрибками чи метанням ядра, відчуває сили і бажання займатися улюбленим видом спорту, звертатися в черкаський обласний підрозділ Асоціації ветеранів легкої атлетики України.

Наталія Бакалова,
фото надане героєм публікації


Возврат к списку