<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

06.03.2012

Шановні виробничниці! Щиро вітаємо вас зі святом 8 Березня!

Це не випадковість, що Міжнародний жіночий день відзначається на початку весни, саме тієї щасливої пори, коли природа робить перший подих на повні груди, коли люди чекають тепла, оновлення, ніжності. Адже жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційною насиченістю почуттів. І саме завдяки вам, дорогі жінки, вашій любові і доброті, чоловіки долають перешкоди і негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки-матері, дружини, коханої – це першооснова життя.

На сьогодні на підприємстві працює 1625 жінок. Серед них: апаратники, лаборанти, контролери, слюсарі КВПіА, машиністи компресорних, насосних установок, економісти, менеджери, бухгалтери, робітники благоустрою…Кожна, не жалкуючи зусиль, демонструє зразки професійної майстерності, сумлінності та високої відповідальності. Ваші особисті здобутки у праці виростають у вагомі досягнення «Азоту».

Зичимо вам щедрої жіночої долі, приємних сюрпризів, щоденних удач. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а життєва наснага та натхнення спонукають до нових успіхів і особистих перемог. Нехай весна додає вам ще більше краси, молодості, здоров’я, чудового настрою, душевної гармонії та родинного щастя. Бажаємо, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості, впевненістю та сердечним спокоєм. Море вам квітів і земних благ!

Правління ПАТ «АЗОТ», профспілковий комітет

Возврат к списку