<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

20.02.2012

Територію «Азоту» прикрасили скульптури

Задум встановити малі архітектурні форми на території структурних підрозділів ПАТ «АЗОТ» виник у жовтні минулого року. Впровадження такого заходу ставило на меті підвищення, насамперед,  культури виробництва, естетичного стану територій та поліпшення корпоративної культури працюючих товариства.

Керівникам структурних підрозділів  було запропоновано обговорити та подати на розгляд проекти малих архітектурних форм – декоративних скульптур, які б символізували основні завдання діяльності того чи іншого цеху, а у разі  затвердження, забезпечити з наявних ресурсів  їх виготовлення та встановлення на підвідомчій території  власними силами колективу.

– На розгляд комісії з питань естетики й культури виробництва надійшло до двох десятків заявок-проектів малих архітектурних форм. Рекомендації щодо реалізації проектів отримали вісім колективів. У їх числі: управління капітальних ремонтів, цехи – ремонтно-господарський, ремонтно-механічний, автотранспортний, хімводоочищення, залізничний, І-1, захисних покриттів, – розповідає головний архітектор Андрій Журавльов. – Безумовно, кожний колектив використав широкий простір творчої фантазії та  підручні матеріали, беручи за основу специфіку своєї діяльності. Найбільш вдало це вийшло у автотранспортників, які на конкурс представили модель автомобіля «полуторки». Цікаво підійшли до подачі малих архітектурних форм в управлінні капітальних ремонтів.  Проте, на думку комісії,  найвищий рівень творчого підходу у вирішенні цього питання продемонстрували та увійшли у п’ятірку кращих такі колективи цехів: І-1 (начальник О.М.Кушилун), ремонтно-господарський (начальник М.С.Климчук), автотранспортний (начальник А.М.Нардеков), управління капітальних ремонтів (начальник В.Г.Бандура) та захисних покриттів (начальник В.О.Чередниченко). Окрім цеху І-1, ніхто більше з підрозділів основної групи не взяв участь і не подав на конкурс свій проект малих архітектурних форм.


Автотранспортний цех


Цех І-1


Цех захисних покриттів


Ремонтно-господарський цех


Управління капітальних ремонтів

Рекомендовані до встановлення архітектурні композиції знайшли відповідне місце на території цехів, доповнюючи вивіску офіційної назви. І їх призначення сприятиме формуванню просторового середовища для життя та діяльності виробничників відповідно до законів краси.

Ніна Гошуренко

Возврат к списку