<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

22.09.2011

Керівники Центральної Ради профспілки відвідали «Азот»

Сьогодні на Черкаському «Азоті» з доволі приємною місією побувала делегація Центральної Ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України у складі голови В.С. Мойсюка та його заступника М.В. Мицька. У залі засідань управління товариства вони зустрілися з керівниками структурних підрозділів та профспілковим активом.


Робочий момент зустрічі

Про нинішню ситуацію на підприємстві, соціальну захищеність працівників та перспективи подальшого розвитку розповів Голова Правління ПАТ «Азот» В.Л.Скляров. Василь Сильвестрович, у свою чергу, зосередив увагу на питаннях соціального захисту працюючих: створенні додаткових робочих місць, зростанні заробітної плати і нагадав, як у 2009-2010 роках під час фінансово-економічної кризи вдалося вистояти хімічним підприємствам завдяки підписанню Меморандуму між урядом, профспілками і хімічними підприємствами, в якому передбачався цілий ряд заходів, спрямованих на забезпечення працездатності виробництв. Зокрема, було досягнуто домовленостей про забезпечення хімічних підприємств стабільною ціною на газ і електроенергію. Залишалися незмінними і тарифи на перевезення вантажів. Це стало запорукою того, що сьогодні усі підприємства галузі наростили виробіток продукції і досягли докризового рівня.


Вручення Грамоти

Голова Центральної Ради профспілки В. С. Мойсюк подякував керівництву підприємства та профспілковому комітету за тісну співпрацю у плані захисту виробничників, виконання норм Галузевої угоди, побажавши й надалі стабільних здобутків, а також вручив Грамоту Федерації профспілок України голові профспілкового комітету ПАТ «Азот» Іванову Василю Олександровичу за плідну та багаторічну працю.


Возврат к списку