<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

20.07.2011

Капітальні ремонти

Агрегат №1 цеху з виробітку аміачної селітри зараз знаходиться в робочому режимі і продовжує напрацювання продукції. Другий агрегат – перебуває у капітальному ремонті. Силами спеціалістів управляння капітальних ремонтів і власними службами (механіка, «кіповців», «електриків») виконуються роботи, які були передбачені програмою проведення капітального ремонту в даному структурному підрозділі. Як пояснив начальник цеху Іван Гнатович Мартем’янов, даний капітальний ремонт за своєю сутністю є звичайним, стандартним, тобто, таким, що проводиться щорічно. Це: очищення теплообмінних апаратів, ревізія електрообладнання і обладнання контрольно-вимірювальних приладів і автоматики. Щоправда, до складних операцій, в певній мірі, можна віднести роботи, виконані з ремонту внутрішньої частини скрубера. Зараз усі ремонтні роботи на завершальній стадії і днями другий агрегат приступить до виробітку продукції. А щоб це сталося, зараз усі цехові служби працюють, як єдиний цілісний організм, забезпечуючи виконання поставлених перед ними завдань. Доводиться працювати у вихідні, оскільки більшість спеціалістів із УКР зайняті були на капремонті у цеху А-3.

* * *

В цеху А-3 приступили до пускових операцій агрегату №1, який знаходився у капітальному ремонті.

– По-суті, ми завершили усі технічні роботи, які виконуємо щорічно під час капітальних ремонтів. Ці обсяги незначні, а саме: очищення теплообмінних апаратів, проведення ревізії обладнання і апаратів тощо. Зараз замінили деякі регулюючі клапани на нові, відремонтували котел-утилізатор на агрегаті синтезу, – розповідає начальник цеху Олександр Петрович Кольба. – Решту робіт, які вимагатимуть більше часу і значних фінансових затрат, з об’єктивних причин перенесено на наступний рік.

Возврат к списку