<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

05.05.2011

З Днем Перемоги!

Уже 66-ту весну розквітає над нашою Вітчизною яблуня переможного святкового салюту. Уже крокують по землі внуки і правнуки тих, хто у найстрашнішій в історії людства війні не просто переміг, а відстояв саме право на існування майбутніх поколінь. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Сувора її правда – незабутня. Вона навічно у пам’яті – загальнонародній, родинній, індивідуальній.

З кожним роком рідіють ряди ветеранів, з кожним роком більшає відстань від незабутнього Дня Перемоги до сьогодні. Але не применшується значення великого подвигу. Складаємо глибоку шану усім, хто відвоював мирне небо у Великій Вітчизняній війні. 66-й рік поспіль ми відзначаємо це свято, як день радості і скорботи, пам’яті і безсмертя… Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю і вічну скорботу за мільйони нерозквітлих доль та нездійсненних мрій.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, дорогі виробничники! Вітаємо вас зі світлим Днем Перемоги. Мирного усіх вам неба, сонячних ранків, родинного щастя, душевного тепла і безкінечних земних благ!

Виконавча дирекція.
Профспілковий комітет.


Возврат к списку