<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

11.04.2011

Оцінка діяльності і перспективи розвитку

Під час зустрічі представників холдингу із колективом підприємства.

Відкрите акціонерне товариство «Азот» відвідала група спеціалістів - представників хімічного холдингу OstChem Ukraine. Вони ознайомилися із станом справ на підприємстві, зустрілися з його колективом.

За оцінками представників холдингу, черкаський «Азот» нині є одним із провідних підприємств хімічної галузі, на якому за останні роки відбулися великі зміни в технічному плані і, якому могли б позаздрити інші аналогічні підприємства. Виконано чималі обсяги робіт, передбачених програмою реконструкції і розвитку підприємства, досягнуто значного зниження витратних коефіцієнтів сировини і енергетичних ресурсів.

Посильний внесок в загальну справу зробили всі інженерно-технічні працівники, які генерували свої думки і ідеї у виробництво, спрямовували колектив на виконання поставлених завдань.

- Та найбільша заслуга в позитивних змінах, все таки, належить тим, хто працює безпосередньо в цехах, на дільницях, в допоміжних структурних підрозділах, - зауважив керівник OstChem Ukraine Олександр Сергійович Халін, під час зустрічі із виконавчою дирекцією, начальниками цехів і відділів. Він також відзначив один із позитивних моментів - рівень середньої заробітної плати, який удвічі перевищує середній рівень зарплати по Черкаській області. Це стало можливим завдяки динамічному розвитку підприємства, його висококваліфікованим спеціалістам і тій виробничій політиці, яку здійснювали попередні акціонери.

За словами представників хімічного холдингу, нові акціонери налаштовані на конструктивну працю, на подальше втілення у виробництво інноваційних програм, реконструкцію обладнання, тобто, взята стратегічна лінія на оновлення і переоснащення виробничих цехів знайде своє продовження. На ці цілі будуть виділятися кошти. Основна мета – це кінцевий результат. Одержання прибутку і раціональне його витрачання, в першу чергу, на реалізацію програм розвиток підприємства, охорону праці і навколишнього середовища, на підтримку соціальних стандартів.

Щодо чисельності, а це майже 4,5 тисячі працівників, то, на їхнє глибоке переконання, вона є оптимально прийнятною для такого потужного хімічного підприємства, як черкаське відкрите акціонерне товариство «Азот», а тому мова не йтиме про оптимізацію кадрів. Здається, це був головний аргумент, якого чекали усі присутні в залі, які прийшли на зустріч. Представники холдингу висловили сподівання на консолідовану працю, яка визначає успішність будь-якої компанії.


Возврат к списку