<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

14.02.2011

Колдоговір-2011

– Колективний договір – це правовий акт, який регулює трудові і соціально-економічні відносини між адміністрацією і працівниками на основі взаємного узгодження інтересів. Предметом цього договору є переважно додаткові, порівняно з чинним законодавством, положення про оплату і умови праці, соціальне і житлово-побутове обслуговування працівників підприємства, гарантії і пільги, які надаються адміністрацією, – розповідає голова профкому Василь Олександрович Іванов. – У цьому колективному договорі також відтворюються основні положення законодавства про працю, які мають особливе значення для працівників.

У структурних підрозділах акціонерного товариства «Азот» другий тиждень поспіль проходять збори, на яких виробничники підбивають підсумки виконання колективного договору за 2010 рік та обговорюють його проект на 2011-й.

Колективи аналізують досягнуті показники з виробітку продукції, використання енергетичних ресурсів, продуктивності праці, реалізації соціальних гарантій. У ході обговорення вносяться пропозиції щодо вирішення найбільш проблемних питань у соціально-побутовій сфері. Зокрема, це стосується роботи транспорту, ремонту доріг тощо.

Підсумкова загальнозаводська конференція з підбиття підсумків виконання колдоговору 2010 і укладання його на 2011 рік відбудеться у березні.


Возврат к списку