<-----> <----->
Пошук по сайту
Авторизація
Логін:
Пароль:
ОпитуванняПриватне акціонерне товариство «АЗОТ» – один із лідерів хімічно галузі України. Підприємство є основним активом холдингу OSTCHEM із просування стратегії, спрямованої на популяризацію карбамідо-аміачної суміші в країні.

На ПрАТ «АЗОТ» функціонує Інтегрована система менеджменту, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Проект будівництва заводу був затверджений в 1962 році, а вже 14 березня 1965 року тут отримали першу продукцію. У квітні 2011 року ПрАТ «АЗОТ» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа.

OSTCHEM – хімічний холдинг України, до складу якого входять високоефективні і конкурентоспроможні підприємства з виробництва азотних добрив: ПАТ «Концерн Стирол» (м. Горлівка, Донецька обл.), ПрАТ «Азот» (м. Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м. Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.).

Грамотна логістика, дистрибуція, представлена «УкрАгро НПК» та наявність спеціалізованого морського порту «Ніка-Тера» дозволили холдингу OSTCHEM оптимізувати роботу підприємств, їх виробничу, маркетингову та збутову політику, а також скоротити операційні витрати й підвищити конкурентоспроможність.

Стратегічна мета холдингу OSTCHEM – бути надійним партнером з хорошою репутацією, лідером у виробництві й постачанні мінеральних добрив високої якості українським та міжнародним компаніям.

Новини

23.11.2010

У Черкаській обласній раді є і наш депутат

Генеральний директор ВАТ „Азот” А.А. Коваль обраний депутатом Черкаської обласної ради за списком Партії регіонів. Андрій Анатолійович належить до когорти молодих менеджерів-управлінців, які сміливо пропонують і втілюють в практичні дії нові ідеї, своє бачення того, яким чином повинна розвиватися економіка як окремо взятого підприємства, так і України в цілому. Він - енергійний , ініціативний прагматик. Навіть в умовах кризи його прагматизм проявляється у здатності захоплювати й стимулювати співробітників, давати поштовх до пошуку нових методів і форм роботи. А.А.Коваль вважає , що до влади повинне прийти молоде покоління, яке здатне приймати епохальні рішення , від яких залежатимуть подальший суспільно-політичний і соціально-економічний розвиток країни.

Возврат к списку